Kategorie firm ślubnych:


forum ślubne

komis ślubny

fotografia ślubna

relacje ślubne

album ślubny online

znajdź parnetra na wesele

Jak reklamować usługi, firmę ślubną ?

Na naszym portalu znajdą Państwo kilka rodzajów reklamy, które zostały opracowane z myślą o uzyskaniu przez Państwa jak największej liczby konwersji. Reklamy mogą być aktywowane w dowolnym czasie na aktywnym koncie. Żeby w pełni wykorzystać potencjał naszego portalu do zdobywania nowych klientów zapraszamy do zapoznania się z poniższymi krokami: • Kładziemy duży nacisk na promocję firm posiadających aktywne wizytówki w naszym portalu. Każda aktywna wizytówka jest odpowiednio zoptymalizowana i widoczna w wynikach wyszukiwania google jako odrębna podstrona. Dzięki temu otrzymujecie Państwo dodatkowe narzędzie do pozyskiwania klientów, a zamieszczony link do Państwa strony firmowej dodatkowo ją pozycjonuje.
 • Dbamy o wysoki poziom artykułów tak, by dla odwiedzających być godnym polecenia i sprawdzonym źródłem informacji.
 • Reklamując się w naszym portalu, Państwa reklama jest bezpośrednio prezentowana potencjalnym klientom, nastawionym na korzystanie z usług i produktów firm działających w Państwa branży!
 • Jako jedyni oddajemy Państwu w pełni zautomatyzowany system zarządzania kontem. Dzięki niemu wystarczy kilka minut żeby założyć profil, uzupełnić go oraz korzystać z dostępnych form reklamy.

  • Twoja wizytówka - służy do prezentacji opisu oraz krótkiego portfolio Państwa firmy. Opcja ta nie wymaga dodatkowych opłat, wystarczy posiadać aktywne konto. Występują dwie opcje wizytówki: skrócona(konto standard) oraz pełna(konto premium). Wizytówka na koncie standard jest ograniczona do krótkiego opisu firmy, sklasyfikowania kategorii działalności, podania danych teleadresowych oraz umieszczenia logotypu. Wizytówka na koncie premium posiada dodatkowo możliwość wstawienia długiego opisu firmy, utworzenia portfolio oraz dodania mapy google.

  • Artykuły sponsorowane - inaczej content marketing czyli marketing treści. To długofalowe działanie mające na celu nie tylko pozyskanie potencjalnych klientów ale także zbudowanie silnej marki w świadomości pozyskanych wcześniej klientów. Żeby tego dokonać wystarczy regularnie sporządzać ciekawe branżowe artykuły. Na końcu artykułu oczywiście nie może zabraknąć danych teleadresowych oraz linku do Państwa witryny, która dzięki niemu zyska na jakości w wyszukiwarkach podnosząc swoją pozycję.

  • Losowy obiekt - to bardzo skuteczna prezentacja firmy w naszym katalogu branżowym. Służy do losowego wyświetlania boxu reklamowego w bocznej kolumnie oraz na dole strony głównej portalu. Dzięki tej opcji poszukujący firmy z Państwa branży przeszukując długie listy wizytówek będzie widział cyklicznie pojawiający się z boku box z wizytówką Państwa firmy.


  • Baner reklamowy - niniejsza opcja ma największy zasięg dotarcia do potencjalnego klienta. Duży baner z reklamą Państwa firmy jest prezentowany losowo na każdej podstronie portalu oraz w katalogu w dziale wyznaczonym dla Państwa branży.  Nazwa usługi Data ważności Cena
  Konto standard 6msc 69zł netto
  Konto standard 12msc 99zł netto
       
  Konto premium 6msc 159zł netto
  Konto premium 12msc 219zł netto
       
  Losowy obiekt 1msc 9zł netto
  Losowy obiekt 3msc 25zł netto
  Losowy obiekt 6msc 45zł netto
       
  Baner reklamowy 1msc 100zł netto
  Baner reklamowy 3msc 250zł netto
  Baner reklamowy 6msc 450zł netto
       
  Artykuł sponsorowany dożywotnio 70zł*
  Artykuł sponsorowany dożywotnio 100zł**


  * cena obowiązuje w przypadku posiadania aktywnego konta w naszym portalu.
  ** cena obowiązuje w przypadku braku aktywnego konta w naszym portalu.Promowane firmy ślubne:Ostatnie tematy na ślubnym forum:

SQLSTATE[HY000] [1044] Access denied for user 'webprom_c41fd'@'localhost' to database 'webprom_c41thermomix'