Kategorie firm ślubnych:


forum ślubne

komis ślubny

fotografia ślubna

relacje ślubne

album ślubny online

znajdź parnetra na wesele

ABC ślubu:
Przesądy ślubne


Ślub niewątpliwie należy do jednej z najbardziej wyjątkowych i magicznych chwil w życiu każdego człowieka. Jednak te niezwykłe okoliczności nierzadko są również źródłem niemałego stresu, który próbujemy zneutralizować często dość niekonwencjonalnymi sposobami. Dlatego przyszłe panny młode przywiązują do... >czytaj dalej<

Czy i jak wypada prosić o pieniądze?


Gości weselni obdarowują Młodą Parę prezentami. Coraz częściej są to pieniądze – czy wypada wspominać o nich w zaproszeniu, np. za pomocą zabawnego wierszyka?

Dziś wiele par mieszka ze sobą przed zawarciem związku małżeńskiego, często nawet przez wiele lat. W tym czasie gromadzą najważniejsze sprzęty i... >czytaj dalej<

Typy stołów weselnych


Młoda Para może wybierać spośród różnych typów i ustawień stołów weselnych. Wszystko zależy przede wszystkim od kształtu i wielkości sali, a także stołów, jakie znajdują się na wyposażeniu restauratora.

Dlatego ustawienie stołów powinno być jedną z pierwszych rzeczy, o... >czytaj dalej<

Zasady zapraszania gości


Piękne zaproszenia ślubne to jeszcze nie wszystko. Istnieją zasady, których należy przestrzegać, by nie urazić niczyich uczuć. Część z nich dotyczy samego kompletowania listy gości, niektóre czasu i sposobu wręczenia zaproszenia.

Lista gości

Do gości z reguły należy najbliższa rodzina: rodzice, dziadkowie, wujkowie i... >czytaj dalej<

Zasady usadzania gości przy stole


Obojętnie, czy goście weselni będą siedzieć przy jednym dużym stole prostokątnym czy przy kilku okrągłych, należy zaplanować ich rozsadzenie. Jest to istotne specjalnie przy dużych uroczystościach i sprawia, że wszyscy będą mogli siedzieć wygodnie i w miłym towarzystwie.

Najważniejsze miejsca – znajdują się zaraz przy... >czytaj dalej<

Zwyczaje weselne


Udane wesele niewątpliwe nie może się odbyć, jeśli jego organizatorzy nie uwzględnią zwyczajów weselnych kultywowanych od pokoleń. Dlatego warto, żeby przyszli małżonkowie zapoznali się z najpopularniejszymi polskimi obrzędami, które wprowadzają do każdej uroczystości nieco magii i tajemnicy.

Jednym... >czytaj dalej<

Ślubna kreacja druhny


Niewątpliwie rola druhny na ślubie jest odpowiedzialnym zadaniem, jednak oprócz szeregu czynności, które musi wykonać pani pełniące tę rolę, powinna ona również odpowiednio się prezentować. Jak więc powinny być ubrane druhny?

Podstawowym kryterium, które winna spełniać taka wyjątkowa... >czytaj dalej<

Intercyza


Termin intercyza brzmi złowrogo, szczególnie dla nowożeńców odurzonych miłością i wizją wiecznego, wspólnego szczęścia. Jednak wbrew pozorom przyszli małżonkowie powinni bliżej zapoznać się z możliwościami, jakie daje tego typu dokument.

Umowa majątkowa małżeńska, potocznie zwana... >czytaj dalej<

1 | 2 |


Promowane firmy ślubne:Ostatnie tematy na ślubnym forum:

SQLSTATE[HY000] [1044] Access denied for user 'webprom_c41fd'@'localhost' to database 'webprom_c41thermomix'